Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Інструкція для авторів

До статей, що подаються до наукового журналу «Організаційна психологія. Економічна психологія», існують затверджені вимоги щодо оформлення.  Прохання чітко їх дотримуватись.

Основний перелік вимог  

1. До публікації в науковому журналі приймаються статті, які раніше не були опубліковані;

2. Статті авторів, підготовлені згідно вимог, проходять подвійне сліпе рецензування. Детальну процедуру рецензування див. на сайті журналу в рубриці «Процедура рецензування». Лише після двох позитивних «сліпих» рецензій стаття приймається до друку. Після здійснюється оплата публікації;

3. Термін подання рукописів: впродовж року. Стаття може бути прийнятою до друку у поточному або наступних номерах наукового журналу. Термін проходження статті з моменту прийняття і затвердження її редакцією до друку складає в середньому від 1 до 6 місяців;

4. Приймаються статті українською та  англійською мовами. Надається перевага статтям, підготовленим англійською мовою;

5. Автори без наукового ступеня подають обов’язково рецензію на статтю наукового керівника (доктора/кандидата наук). 

Загальна структура статті

  • Шифр УДК
  • Прізвище та ім’я автора (авторів) українською мовою
  • Назва статті (укр. мовою)
  • Анотація українською мовою
  • Прізвище та ім’я автора (ів) (англ. мовою)
  • Назва статті (англ. мовою)
  • Анотація англійською мовою
  • Основний текст статті
  • Література
  • References (транслітерація літератури)
  • Відомості про автора (авторів) (українською та англійською мовами)

 Структура основного тексту статті

Стаття повинна містити такі компоненти (вирівнювання зліва):

  • Вступ (актуальність проблеми та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз попередніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується запропонована стаття);
  • Мета дослідження;
  • Методи та організація дослідження;
  • Вибірка дослідження;
  • Результати дослідження та їхнє обговорення (викладається основний матеріал так, щоб була зрозумілою суть теоретичного та/або емпіричного дослідження і дискусії щодо висвітленої проблематики);
  • Висновки (здійснюється узагальнення результатів);
  • Перспективи подальших досліджень.

Обсяг основного тексту статті повинен становити від 0,5 др. арк./від 12 стор. чистого тексту (без анотацій та літератури). Максимальна кількість сторінок = 25 сторінок.

Технічні вимоги до оформлення статті

Поля: нижнє, верхнє – 2 см; праве – 1,5 см; ліве – 3 см.  Редактор: МS Word. Гарнітура: Times New Roman, кегель (розмір) 14, інтервал – 1,5. Текст набирається без переносів.

Вимоги до анотацій 

• Обсяг анотації українською мовою (600-700 знаків без пробілів (70-90 слів));
• Ключові слова українською мовою (5-10 слів/словосполучень загальною кількістю не більше 250 знаків з пробілами) розділяються комами; після останнього ключового слова/словосполучення крапка не ставиться;
• Обов’язкова наявність в анотації таких підрозділів: вступ, мета, методи, результати , висновки. Зазначені слова виділяються жирним.
• Речення анотацій подаються у формі висновків. Використовуються такі слова: Проаналізовано … Досліджено … З’ясовано … Встановлено … Показано … Доведено …

  • Переклад української анотації англійською мовою здійснюється редакційною колегією.

Вимоги до оформлення відомостей про автора

Відомості про автора пишуться українською і англійською мовами. Вказуються: прізвище, ім’я, по батькові, ступінь, звання, посада, місце роботи (заклад вищої освіти), місто, країна, ORCID, E-mail, телефон (для контактів з авторами).                                   

Вимоги до оформлення літератури, цитування та внутрішньотекстове посилання:

Література оформлюється за міжнародним бібліографічним стандартом АРА. Звертаємо увагу на те, що список складається з двох частин: а) літератури, підготовленої кирилицею; б) літератури, підготовленої латиницею.

Звертаємо також увагу на те, що References (транслітерація списку літератури, у тому числі переклад англійською мовою джерел, написаних кирилицею) робить редакційна колегія.

Цитування та внутрішньотекстове посилання на літературні джерела здійснюються за стилем АРА, наприклад, (Іваненко, 2010; Іваненко & Петренко, 2016; Baron, Thompson & Hopkins, 2017); якщо зазначається сторінка джерела, то вона подається через двокрапку, наприклад, (Іваненко, 2010: 56). Посилання здійснюються мовою оригіналу.

У змісті статті при згадуванні прізвищ учених необхідно вказувати рік (роки) праці (праць), які аналізує автор статті, й вносити відповідні джерела у список літератури. Наприклад: у дослідженні С. Новікова (2001) встановлено… (Новиков, 2001).

На всі прізвища, які вказані в тексті, повинні бути посилання в списку літератури, а на всі літературні джерела, які вказані в списку літератури, має бути посилання в тексті.

Зразки списку літератури за стандартом АРА (7-е вид.) - див. за посиланням  https://www.grafiati.com/uk/info/apa-7/examples/

Зразки оформлення літератури кирилицею за стандартом АРА (7-е вид.)

Статті: Яременко, О.О., & Левін, Р.Я. (2005). Ідеологія і основні принципи теорії формування здорового способу життя. Український соціум, 4, 61−75.

Книги: Андрушків, Б.М., & Кузьмін, О.Є. (1995). Основи менеджменту. Світ.

Матеріали конференції: Калмикова, Л.О. (2016). Про спонтанність і ситуативність дитячого мовлення. Л.О. Калмикова (Ред.), Психолінгвістика в сучасному світі – 2016: Тези XI Міжнародної науково-практичної конференції (м. Переяслав-Хмельницький, 20–21 жовтня 2016 року), (с. 49–51). ФОП Домбровська Я.М.

Автореферат дисертації: Казимиренко, Ю. О. (2019). Наукові основи проектування і підвищення захисту метал-скляними матеріалами елементів суден для радіоактивних вантажів [Автореф. дис. д-ра техн. наук, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова]. Репозитарій НУК. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/3077      

 

Приклад оформлення статті 

 УДК 159.923

Петренко Інна

                                                  ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ…

Прізвище та ім’я автора (ів) (укр. мовою). Назва статті (укр. мовою). Анотація українською мовою
Прізвище та ім’я автора (ів) (англ. мовою). Назва статті (англ. мовою). Анотація англійською мовою (робить редакційна колегія)

Текст статті:

Вступ (актуальність проблеми та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз попередніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується запропонована стаття).
Мета дослідження.
Завдання дослідження.
Методи та організація дослідження.
Вибірка дослідження.
Результати дослідження та їхнє обговорення (викладаються основні результати дослідження; порівнюються отримані дані з аналогічними результатами попередніх досліджень з теми; оцінюється значення проведеного дослідження; підкреслюються обмеження застосуванню власних висновків).
Висновки (здійснюється узагальнення результатів, висловлюється думка про їхнє значення і можливості практичного застосування).
Перспективи подальших досліджень

                                   Література
                                   References (робить редакційна колегія)

Відомості про автора (авторів)

Прізвище, ім’я, по-батькові, вчена ступінь, вчене звання, посада, установа, місто проживання, країна проживання (українською мовою).
Прізвище, ім’я, вчена ступінь, вчене звання, посада, установа, місто проживання, країна проживання (англійською мовою).
Тел.:                                  
E-mail: 
ORCID:     

Для отримання примірника збірника автором статті:

Прізвище, ім’я, по батькові, місто, діючий моб. телефон, електронна адреса для зв’язку; номер відділення НОВОЇ ПОШТИ та її адресу, на яку відправлятиметься Ваш примірник збірника. За доставку збірника оплачує отримувач (автор).